Kallay_Postova-znamka-Huby-1998

Dušan Kállay získal Cenu Poštovej banky

Dušan Kállay si prevzal Cenu Poštovej banky 2017 za originálny a mimoriadny prínos do ilustračnej tvorby. Cenu mu udelili na Bienále ilustrácií v Bratislave (BIB) 2017. Srdečne gratulujeme a tešíme sa, pretože cena je naozaj v tých správnych rukách… Viac informácií o cenách BIB nájdete TU. Vľavo: Najkrajšia poštová známka sveta 2014, výtvarný návrh: Dušan Kállay; vpravo: […]

0 comments
Atelier Art Fest

Navštívte nás na medzinárodnom veľtrhu umenia v Prahe

Gallery Gwerk bude medzi vystavovateľmi na medzinárodnom veľtrhu umenia v Prahe: “Ateliér Art Fest” Průmyslový palác – Výstaviště Praha Holešovice 9. – 11. 6. 2017 Viac informácií o veľtrhu nájdete TU.  Príďte sa pozrieť do nášho stánku, kde budeme prezentovať tvorbu umelcov Melita Gwerková, Marian Vida a Dušan Kállay. Tešíme sa na Vás!       […]

0 comments
Vernisaz 2_13.9.2016

Slovenskú grafiku sme predstavili v Bruseli

V mesiacoch september – október sme priamo v Bruseli prezentovali výber toho najlepšieho zo slovenskej grafiky: Brunovský, Gažovič, Kállay, Kľúčik, Polakovič, Štanclová. Výstava vznikla pri príležitosti slovenského predsedníctva v Rade EÚ. Záujem bol veľký, hodnotenia veľmi pozitívne Nižšie nájdete fotky z otvorenia. Online katalóg k dispozícii TU. 

0 comments
Clanok v SME - 12.9.2016

Napísali o výstave Anderle & Brunovský

september 2016 Naša výstava Anderle & Brunovský: grafická tvorba zaujala aj najčítanejšie slovenské médiá – SME, Pravda a reportáž z vernisáže odznela v hlavných správach RTVS. Články nájdete nižšie, ako aj fotky z výstavy. Online katalóg ku výstave nájdete TU. 

0 comments
Gwerkova a Vida

Rozhovor s našimi umelcami v časopise Playboy

august 2016 Prečítajte si zaujímavé informácie o umeleckej dvojici Melita Gwerková a Marian Vida v mesačníku Playboy 7/16. Vtipné a inšpiratívne čítanie v doprovode ich krásnych diel – rozhodne doporučujeme!

0 comments
Sprievodca umenim

Gallery Gwerk v sprievodcovi o umení v Bratislave

september 2016 Všetky podstatné informácie nájdete o nás v najnovšom sprievodcovi kultúrou v Bratislave na str. 59. Srdečne pozývame!

0 comments